Royal

 
hotel rating stars

Voskopoje, Korce, Shqiperi

Hotel Royal me një strukturë alpine, në lartësinë 1420 m mbi nivelin e detit, me kushte mjaft komode dhe të përshatura mjaft mirë me arkitekturën e Voskopojës. Voskopoja eshte rreth 15 km larg Korçës. Dhomat jane mjaft komode, me strukturë alpine, të pajisura me sistem ngrohjeje, ballkon, etj. me kapacitet: 20 dhoma (45 shtretër) të mobiluara me stil. Restoranti ofron një menu të pasur me gatime tradicionale të zonës, të alternuara me kuzhinën ballkanase dhe atë europiane. Specialiteti janë gatimet e mishit të freskët bio, bulmet bio dhe gatime tradicionale të zonës së Korçës , etj. Ambjent me pamje nga ku mund të shijoni natyrën e virgjër malore, restorant, bar, sallë konferencash, kënd ndenjeje, verandë, parkim i garantuar. Organizon festa të ndryshme. Organizohen gjithashtu shëtitje malore, sporte dimërore dhe verore si: ski, tracking, hipizem, ekspedita të ndryshme në shumë nga vëndet kulturore që ofron Voskopoja.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Per rezervimet e anuluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Politika e femijeve: Nga 0-3 vjec femijet jane falas