Pashuta

 
hotel rating stars

Rr. Shtypshkronja, Voskopoje, Korce, Shqiperi

Hotel Pashuta eshte nje nga hotelet me te mira ne Voskopoje. Hoteli është një shtëpi e madhe familjare në fshatin e Voskopojës e kthyer në hotel. E ndërtuar sipas arkitekturës së fshatit me gurë dhe drurë, është një ndërtesë shumë tërheqëse me 10 dhoma. Drejtohet nga një familje vendase, e cila ka ruajtur traditat e mikpritjes duke e hapur dhe përshtatur shtëpinë e tyre për mysafirët. Dhomat janë të rehatshme dhe të pastra.
Restoranti në katin e dytë ku shërbehet mëngjesi ka një vatër zjarri dhe gatimi i shtëpisë mund të shijohet në mjedisin natyral. Një eksperience e mirëfilltë.

Shkëlqyeshëm, 4.1/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe e vogel futbolli

Rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te jene te gjitha te rimbursuara.Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 11:00