Villaggio Shehu

 
hotel rating stars

Rr.SH8 nga Vlora-Sarande km 12 Radhime Shqiperi

Apartment Villaggio Shehu gjendet ne Radhime, vetem 10 km nga Vlora. Prane struktures gjendet nje restorant dhe mysafiret mund te zbaviten ne sallen e lojerave. Linja e internetit dhe parkimi eshte falas prane hotelit. Te gjitha dhomat kane ajer te kondicionuar dhe TV. Disa prej tyre perfshijne nje dhome ndenjeje ose ballkon. Gjithashtu gjendet edhe kuzhina e pajisur me frigorifer dhe pjatalarese. Ne barin prane hotelit mund te shijohet nje pije ose nje vakt i thjeshte. Struktura ofron edhe vakte te ambalazhuara.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Roje sigurie
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizion
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe volejbolli
 • Fushe e vogel futbolli

Gjate sezonit te ulet (15/09- 16/06) për rezervimet e anulluara të paktën 7 dite para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 7 dite para mbërritjes, do te paguhet nata e pare. Gjate sezonit te larte (16/06 – 14/09) për rezervimet e anuluara të paktën 30 dite para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 30 dite para mbërritjes, do te paguhet shuma totale e natës se pare

Check-In: 11:00

Check-Out: 10:00

Politika per krevat shtese: 15 euro per nate