Vila Nika

 
hotel rating stars

Rr.Dhimiter Konomi,Uji i ftohte, Vlore Shqiperi

E vendosur në zemër te bregdetit adriatik, ne zonën e quajtur “Uji i Ftohtë”, hotel Nika ndodhet 150 metra larg nga plazhi ranor dhe shkëmbor i Vlorës. Zbukuruar me të bardhë me pajisje unike moderne dhe disa suita me pamje nga deti. Çdo dhomë është e pajisur me ajër të kondicionuar dhe TV satelitor, Wi-Fi falas, ndërsa banjo përfshin një dush. Restoranti ofron një gamë specialitetesh nga Vlora dhe të gjithë përbërësit janë prodhime lokale. Në mëngjes ju ofrohet një shumëllojshmëri e ushqimit të ëmbël dhe te fresket. Hoteli ndodhet 100 letra larg stacionit te autobusit, 3 kilometra larg portit te Vlorës me linja të Brindisit dhe 3 kilometra larg kalasë se Kaninës.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie

Per anullimet te kryera 48 ore para dates se mberritjes, do te behet kthimi i shumes se paguar.

Check-In: 13:00

Check-Out: 10:00

Krevati shtese nuk eshte u mundur.