Te Stefi

 
hotel rating stars

Qeparo Plazh, 8407, Qeparo, Albania

Te Stefi Hotel ndodhet ne Qeparo vetem 12 km larg Himares dhe 49 km larg Korfuzit.Eshte ndertuar ne vitin 1993 dhe eshte rikonstrukturuar teresisht gjate viteve te fundit. Hoteli ka nje kapacitet prej 21 dhomash te gjitha me pamje nga deti. Cdo dhome perbehet nga dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni . Disa prej dhomave kane kolltuqe funksionale te cilat mund te kthehen ne krevate , duke mundesuar akomodimin per nje familje te madhe apo per nje grup personash. Ballkoni i gjere i cili ofron nje panorame mbreselenese krijon nje mjedis per relaks maksimal, pa dale aspak nga hoteli .

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 11:00

Check-Out: 12:00

Krevat shtesë 10 euro. check out i vonuar 10 euro