Sunrise Resort

 
hotel rating stars

Rr.e Pashalimanit, Orikum, Vlore, Shqiperi

Sunrise resort eshte nje resort i madh dhe i kendshem qe ndodhet ne brigjet e detit Jon. Ofron nje nga pamjet me te bukura dhe kushtet me te mira per te kaluar pushime te paharrueshme. Resorti eshte i rrethuar nga qetesia, gjelberimi dhe zhurma e dallgeve te detit. Hoteli me 21 dhoma ofron kushte komode dhe bashkekohore. Restoranti ofron nje meny tradicionale dhe mesdhetare. Resorti ofron dhe nje ambjent per argetimin e femijeve. Objektivi eshte qe sherbimi qe hoteli ofron te jete nje pervoje e paharrueshme per klientet.

Shumë mirë, 3.4/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Minibar
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Gjate sezonit te ulet (15/05-30/06 & 01/09-15/09) per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare. Gjate sezonit te larte (01/07-31/08) per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 13:00

Check-Out: 11:00

Politika e femijeve: femijet 0 deri ne 4.99 vjec akomodohen falas; femijet 5 deri ne 12 vjec akomodohen me 5 Euro.