This hotel is currently unavailable for booking. Please select a different hotel.

Sofo

 
hotel rating stars

Parku Kombetar, Llogara, Vlore, Shqiperi

Hotel Sofo ndodhet ne Parkun Kombëtar të Llogarasë. Hotel Sofo ofron shërbime me nje cilësi të lartë në një ambjent shumë relaksues. Pishat e gjelbëra i japin nje bukuri te vecante. Hotel Sofo ka ambjente moderne dhe të rehatshme. Dhomat jane te pajisura me ajër të kondicionuar, TV kabllor, minibar, Jacuzzi, shesh lojërash për fëmijë, ballkon, parking, etj . Restoranti sherben guzhine tradicionale dhe ushqime ndërkombëtare në çdo stinë të vitit. Çmimet janë shumë të arsyeshme dhe konkurruese. Hotel Sofo ka 18 dhoma.

Shkëlqyeshëm, 4.6/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh

Per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 10:00

Femija I pare 0-4.99 vjec akomodohet falas.