This hotel is currently unavailable for booking. Please select a different hotel.

Paradise Beach

 
hotel rating stars

Radhime, Orikum, Vlore, Shqiperi

Me ballkone me pamje nga deti blu i Gjirit të Vlorës dhe i rrethuar nga kodrat e gjelbëra të Radhimës, hotel Paradise Beach ofron pushime të mrekullueshme. Ketu ju mund të shijoni pamjen e mrekullueshme të natyrës së virgjër, perëndimin e diellit dhe gjithashtu mikpritjen e ngrohte te personelit te hotelit.

Dhomat
Ne hotel gjenden 26 dhoma, nga te cilat 1 është dyshe, 6 janë dopio, 17 treshe dhe 2 suita.

Bronxe award by Authentic Albania Quality Mark Paradise Beach Hotel is honoured Bronxe Award by Authentic Albania Quality Mark

Shkëlqyeshëm, 4.3/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Internet Wireless falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Salle konference
 • Sherbim lavanderie
 • Dyqan Dhuratash
 • Roje sigurie
 • Zyre per makina me qera
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Minibar
 • Tharese flokesh
 • Televizion
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Gjate sezonit te ulet  (01/01-14/04 dhe 16/10-31/12) dhe te mesem (15/04-30/05 dhe 16/09-15/10) per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte (01/06-15/09) per rezervimet e anuluara  të paktën 7 dite para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 7 dite  para mbërritjes, do te paguhet shuma e nates se pare.

Check-In: 12.00

Check-Out: 12.00