This hotel is currently unavailable for booking. Please select a different hotel.

Hotel Regina

 
hotel rating stars

Radhime, Vlore, Shqiperi

Gjendet në një pozicion dominues mbi detin e thellë blu dhe plazhin e pastër Ion Radhime, në gjirin e Vlorës. Hotel Regina ofron një vend të mrekullueshëm për një verë të relaksuar. Kushtet e rehatshme te kombinuara me shërbimin e mirë dhe çmimet e arsyeshme krijojne një atmosferë mikpritëse dhe pa stres. Hoteli është rinovuar në vitin 2020 dhe dyfishoi numrin e dhomave dhe përmirësoi sherbimet e tjera. Të gjitha dhomat kanë banjo në-suite me dush, ajer te kondicionuar, frigorifer, TV. Çdo gjë është e re. Hoteli ofron një bar-restorant me specialitete të peshkut e madje edhe një plazh privat. Stafi eshte shumë bashkepunues.

Bronxe award by Authentic Albania Quality Mark Regina Hotel is honoured Bronxe Award by Authentic Albania Quality Mark

Shumë mirë, 3.9/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Transport falas per ne qender te Qytetit
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen

Gjate sezonit te ulet (01/01-15/06 & 01/10-31/12) per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte (16/06-30/09) per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 13.00

Check-Out: 11.00

Politika per krevat shtese: 5 Euro per krevate.