Ambasador

 
hotel rating stars

Uji i Ftohte, Vlore, Shqiperi

Hotel Ambasador është një hotel i vogël modern me 21 dhoma, në zonën e Ujit të Ftohte në Vlorë, shumë afër Plazhit të Ri. Ndërthurja e ngjyrave moderne dhe artit i japin hotelit një freski dhe pamje tërheqëse. Dhomat janë të arreduara mirë, me mobilje dhe pajisje bashkëkohore si dhe shtretër të rehatshëm. Hoteli ofron dhe një sallë konferencash për 25-30 persona per te gjithe ata qe udhetojne per biznes ne Vlore, një bar tërheqës dhe një restorant që ofron kuzhinë shqiptare dhe ndërkombëtare. Përpara hotelit ka parking falas për klientët.

Shkëlqyeshëm, 4.1/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Internet Wireless falas
 • Bar
 • Restorant
 • Sherbim lavanderie
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Zyre per makina me qera
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Tharese flokesh
 • Ballkon
 • Minibar
 • Televizion
 • Tavolina pune

Gjate sezonit te ulet  (01/01-31/05 dhe 01/10-31/12)dhe te mesem (01/06-30/06 dhe 01/09-30/09) per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte (01/07-31/08) per rezervimet e anuluara të paktën 7 dite para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 7 dite para mbërritjes, do te paguhet shuma totale e nates se pare.

Check-In: 13:00

Check-Out: 11:00