Helia

 
hotel rating stars

Radhime, Vlore, Shqiperi

Hotel Helia ndodhet në rrugën nacionale Vlorë-Sarandë. Me pamje të detit Jon, Hotel Helia ofron relaksin qe jeni duke kërkuar për pushimet tuaja. Pamje të bukura te detit dhe te plazhit. Te hotel Helia pushimet tuaja behen të paharrueshme. Ju mund të kaloni pushime të mrekullueshme përgjatë plazhit ose te pini një pije në verandë. Stafi i hotelit është gjithmonë në dispozicion dhe flet anglisht dhe italisht.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

Gjate sezonit te ulet (01/01- 31/05 & 01/09- 31/12) për rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare. Gjate sezonit te larte (01/06 – 31/08) për rezervimet e anuluara të paktën 5 dite para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 5 dite para mbërritjes, do te paguhet shuma totale e natës se pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Femija I pare 0-9.99 vjec akomodohet falas.