This hotel is currently unavailable for booking. Please select a different hotel.

Fshati Turistik Olimpia

 
hotel rating stars

Vlore-Sarande, km 7, Radhima, Vlora, Shqiperi

Vetëm 7 km larg Vlorës në rrugën kombëtare që e lidh këtë qytet me Sarandën, gjendet fshati turistik Olimpia. Ai përbëhet nga 27 vila të vogla të ndërtuara pothuajse mbi njëra-tjetrën, duke ruajtur një tradite karakteristike te shtëpive që ndeshim në Shqipërinë jugore veçanërisht në Berat dhe Gjirokastër. Ky kompleks mund të gjendet lehte pasi është në rrugën Vlorë-Sarandë. Eshtë nje hotel i këndshëm i cili ofron dhoma të rehatshme. Është gjithashtu vendi ideal për çifte në muajin e mjaltit ose për të kaluar fundjava romantike.

Dhomat
Kompleksi Olimpia ofron një total prej 27 vilash me krevate dopjo.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Gjate sezonit te ulet (01/01-14/07 & 01/09-31/12) per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte (15/07-31/08) per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 12:00

Check-Out: 10:00

Politika per krevat shtese: 5 Euro ne sezon te ulet 01/01-14/07 dhe 
01/09-31/12 dhe 10 Euro ne sezon te larte (15/07-01/08)