This hotel is currently unavailable for booking. Please select a different hotel.

Fshati Turistik Llogara

 
hotel rating stars

Parku Kombetar Llogara, Vlora, Shqiperi

Hotel Tourist Village Llogara ofron akomodim ne Parkun Nacional te LLogarase, ne Vlore duke mbuluar nje zone prej 12 km. Perbehet nga 16 shtepiza. Ne katin e katert te hotelit gjendet nje pishine, taverne, restorant, bar, fushe basketbolli, salle konference, dy dhoma te medha ne te cilat mund te organizohen evente familjare. Temperatura gjate veres te ofron nje fllad te fresket gjate dites dhe nje gjume te rehatshem gjate nates. Ne dimer Tourist Village Llogara mbulohet nga debora dhe dreret qe shetisin ne kete zone i japin nje ngjyre magjike pushimeve tuaja.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Pishine te mbyllur me ngrohje
 • Fushe volejbolli

Gjate sezonit te ulet (01/01-30/06 & 01/09-31/12) per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte (01/07-31/08) per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare

Check-In: 14:00

Check-Out: 11:00

Femijet 0-4.99 vjec akomodohen falas. Femijet 5-11.99 vjec paguajne 50% te cmimit.