Guesthouse Peraj

 
hotel rating stars

Qendra e Vermoshit , 3042 Vermosh, Shqipëri

Peraj Guesthouse ofron akomodim në Vermosh, 95 km larg nga qyteti i Shkodrës, Shqipëri. Bujtina Peraj ndodhet në një fushë të gjelbër të gjerë me pamje nga lumi Vermosh. Ajo ofron shesh lojërash për fëmijë dhe pamje nga mali, dhe të ftuarit mund të gëzojnë një pije në bar. Ofrohet parkim falas privat. Disa dhoma kanë pamje nga lumi. Klientet mund te marrin ekstra dhe robedishan, pantofla dhe kozmetike falas. Ka një sallë pritjeje të përbashkët në bujtineë. Ju mund të përfshiheni në aktivitete të ndryshme, të tilla si ski ne dimër, ecje në këmbë në mal dhe kalërim. Tirana mund të arrihet në 200 km

S'ka Vlerësime

  • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
  • Internet Wireless falas
  • Parkim Falas
  • Restorant
  • Kuzhine tradicionale
  • Shkembim valute
  • Kopsht
  • Dhomat dhe sherbimet ekstra
  • Dhoma ku ndalohet duhani

Rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do të rimbursohen plotësisht. Anullimet më pak se 24 orë para mbërritjes, do të tarifohen për natën e parë.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00