Center Park

 
hotel rating stars

Rr. Nr. 8, Plazh, Velipoje, Shqiperi

Fare pak metra larg detit në një pozicion tepër të favorshëm të plazhit të Velipojës ndodhet Center Park. Hoteli ka dy godina moderne, duke ju ofruar kapacitet të mjaftueshëm për pushime të qeta dhe të rehatshme. Për të apasionuarit mbas kuzhinës, restoranti ju fton mes gjelbërimit të luleve dhe pishave, me më te mirën e kuzhinës shqiptare dhe italiane. Ndësa, në bar ju mund të shijoni një kafe në ajrin e pastër, dhe me panoramën e mrekullueshme të plazhit të Velipojës. Në mbrëmje ju nuk duhet të humbisni perëndimin e diellit apo shëtitjet buzë detit.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless me pagese
 • Parkim me pagese
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet Wireless me pagese
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Gjate sezonit te ulet (01/06-30/06 & 01/09-30/09) per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte(01/07-31/08) per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Femija I pare 0-4.99 vjec akomodohet falas.