Krojet e Rogamit

 
hotel rating stars

Krojet e Rogamit, Valbone, Tropoje, Shqiperi

Krojet e Rrogamit ne Valbone eshte nje hotel-restorant i mrekullueshem prej druri qe gjendet prane nje pylli pishash. Ai ofron nje kuzhine tradicionale, strukture te kendshme, mjedis te gjelber dhe punime artistike te bera ne dru ose ne gur, edhe nje mulli uji ne miniature. Parkimi falas eshte i disponueshem per te gjithe klientet.

C'ka, 1.6/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Tavolina pune
 • Ballkon
 • Shtreter portativ extra

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Femijet deri me 10 vjec do te paguajne 50% te te rriturit