Bujtina Kole Gjoni

 
hotel rating stars

Rrogam, Valbone, Tropoje, Shqiperi

Guesthouse Kole Gjoni ndodhet 28 km nga qyteti i Bajram Currit, rreth 1 km nga fshati Valbonë dhe është 974 metra mbi nivelin e detit. Filloi aktivitetin e saj në 1992, ku vizitorët e parë ishin të huaj. Ky hotel është bërë tashmë i njohur si brenda dhe jashtë vendit për mikpritjen, gatimin tradicional dhe vendndodhjen e veçantë. Guesthouse Kole Gjoni ka një kapacitet prej 8 dhomash, të cilat mund të strehojnë deri në 30 persona.

Shkëlqyeshëm, 4.5/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • dhome per bagazhet
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Shtreter portativ extra
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Nje femije 0 deri ne 4 vjec akomodohet falas.