Kodra e Geshtenjave

 
hotel rating stars

Tropoje , Shqiperi

Hoteli Kodra e Gështenjave është një nga hotelet më të mira në Tropojë. Ka një restorant, bar, një sallë pritjeje të përbashkët dhe kopsht në Bajram Curri. Ky hotel me 3 yje ofron shërbim në dhomë. Hoteli ka një tarracë dhe të ftuarit mund të aksesojne WiFi falas dhe parkim privat falas. Në hotel, dhomat jane te pajisura me një tavolinë, gjithashtu kane një gardërobë. Kodra e Gështenjave ofron një mëngjes kontinental ose à la carte. Mysafirët e akomoduar ne hotelin Kodra e Gështenjave, do të kenë mundesi të shijojnë aktivitete brenda dhe përreth Bajram Curri, si skijimi.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Salle konference
 • Ture
 • Transport falas per ne qender te Qytetit
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 10:30