Eurobushi

 
hotel rating stars

Prane Komisariatit te Policies, Tropoje, Shqiperi

Hotel Eurobushi eshte nje nga hotelet me te mira ne Bajram Curr, Tropoje. Ai është vendi i përsosur për të pushuar ndërsa viziton këtë zonë. Ju do të shijoni komoditetin te ofruar nga sherbimi i shpejte i stafit. Në të gjitha dhomat do të gjeni ajër të kondicionuar, TV satelitor, mini bar, dush etj. Hotel Eurobushi ju ofron një mirëseardhje të ngrohtë.

Shkëlqyeshëm, 4.2/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Shkembim valute
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Televizion
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 11:00

Femijet 0-4.99 vjec akomodohen falas.