Boshnjaku

 
hotel rating stars

Rr. Mic Sokoli, Bajram Curri, Tropoje, Shqiperi

Hotel Boshnjaku ndodhet ne hyrje te qytetit te Tropojes dhe eshte nje ndertese 3-kateshe. Hoteli ka nje bar dhe restorant ne katin e pare, kurse katet e tjera jane hotel. Te gjitha dhomat jane te pajisura me TV, ajer te kondicionuar, banjo me dush. Parkimi eshte falas per klientet.

Shkëlqyeshëm, 4.4/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 10:00

Femija I pare 0-4.99 vjec akomodohet falas.