Lot Boutique

 
hotel rating stars

Rr. Myrtezim Këlliçi 20, Tirane, Shqiperi

Në Tiranë ka lindur një hotel që sjell një qasje të re mikpritjeje tek mysafirët e tij. Lot Boutique Hotel ndërthur arkitekturën e stilit barok me teknologjinë dhe shërbimin më të avancuar. Synimi i hotelit është: Të bëjmë biznes nëpërmjet klientëve te kenaqur! Investimi afatgjatë për komfort deri në detaje, siguron një eksperiencë të përsosur akomodimi. Stafi i trajnuar profesionalisht dhe i përqendruar tek shërbimi ndaj klientëve, do t’ju bëjë të ktheheni sërish tek ky hotel.Vizioni i hotelit është të përshtasë shërbimet ndaj çdo nevoje të klientëve duke ofruar komfort, profesionalizëm dhe mirësjellje ndaj secilit prej tyre. Vizitoni Tiranën, Vizitoni Lot Boutique Hotel. Ju do të befasoheni!

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet Wireless me pagese
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Telefon ne banje
 • Pajisje tualeti personale

Per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Per No Show paguhet shuma totale e rezervimit