Theatro

 
hotel rating stars

Rr. “Mihal Duri” Nd. 2\1, Tirane

Hoteli Theatro ndodhet shume afer Sheshit Skënderbej, muzeut dhe monumenteve të Tiranës. Vendndodhja e saj në një cep pas rrugës kryesore, e bën atë të qetë dhe larg zhurmës së trafikut. Eshte një zgjedhje praktike për mysafirët që preferojnë strehim të pastër dhe një vend qendror nga ku mund të ecin për të parë pamjet kryesore të kryeqytetit

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim me pagese
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Salle konference
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

 Krevat shtese = 25 Euro per nate