Teatri Kame

 
hotel rating stars

Fshati Ibe, Tirane, Shqiperi

Teatri Kame Resort ndodhet 20 km larg kryeqytetit Tiranë në kodrën e Ibës, afër lumit Erzen. Teatri Kame është krijuar në 2005 si një dëshirë dhe ide e një skene të pavarur teatri nga drejtori i filmit Gezim Kame. Teatri Kame ofron një mjedis të mrekullueshëm dhe relaksues dhe shërbime ekstra si pishinë, peshkim, golf e tenis. Ushqimi dhe shërbimi jane perfekt, dhomat janë të pastra dhe të kompletuara. Stafi është shumë i mirëpritur dhe i arsimuar.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 13:00

Check-Out: 11:00

First child 0 to 4 years old is free of charge.