Serenity

 
hotel rating stars

Rruga e Bogdaneve nr 4, Tirane, Shqiperi

Hotel Serenity ndodhet ne Tirane dhe ofron nje akomodim me ajer te kondicionuar. Hoteli gjithashtu ofron: linje interneti, TV, tavoline shkrimi dhe frigorifer. Banjot ne cdo dhome jane private dhe te mirepajisuara. Sheshi Skenderbej, Galeria Kombetare e Arteve, Museu Historik dhe Teatri Kombetar jane vetem 700 m larg. Liqeni Artificial i Tiranes dhe Parku Kombetar mund te vizitohen brenda 2,5 km.

Shkëlqyeshëm, 4.7/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Roje sigurie
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 12:00

Check-Out: 11:00