Senator

 
hotel rating stars

Rruga Fortuzi 47

Senator Hotel është një nga hotelet më të rinj te qytetit, me një arkitekturë që konfirmon stilin e tij modern dhe vizionin. Hoteli ju ofron një qëndrim të këndshëm dhe rehati. Ndodhet  në një zonë shumë të sigurt, vetëm disa minuta nga qendra e Tiranës dhe pranë disa institucioneve të rëndësishme të tilla si Ministria e Drejtësisë, Shkolla e Baletit, Teatri i Operas, Bashkia, Teatri Kombëtar, kinema apo qendrat e biznesit. Senator hotel ka 19 dhoma me një dizajn shumë modern dhe origjinal konceptuar për të ofruar një qëndrim të këndshëm dhe rehati. Ju mund të gjeni "Deluxe dopio me ballkon","Deluxe Family Room" ose "Deluxe Business" për të plotesuar çdo nevojë tuajen. Çdo dhomë është e pajisur me mini bar, TV, ajër të kondicionuar, Wi-Fi, linjë e brendshme dhe ndërkombëtare telefonike. Ajo gjithashtu ju ofron vende të sigurta parkimi. Çmimi ynë përfshin mëngjesin, të cilin ne e konsiderojmë si mënyra më e mirë për të filluar një ditë të mbare.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Parkim me pagese
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • SPA dhe qender trajtimi

Per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para dates mbërritjes, do te behet rimbursimi i shumes totale.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Krevati extra, 15 euro. Largim i vone, 15 euro