Oxford

 
hotel rating stars

Rr. Xhorxhi Martini, Nr. 10, Tirane, Shqiperi

I vendosur ne qender te qytetit te vjeter, Oxford eshte nje hotel i stilit boutique. Kokteil-bari ne tarrace te ofron nje pamje nga lart te qytetit ndersa lounge-cafe ku mund te gjesh ushqim dhe embelsira austriake gjendet ne kopesht. Kantina perdhese ofron prove vererash.

 

Të gjitha dhomat në Oxford kane tavane të larta dhe një kombinim te dizajnit klasik me ate modern. Ato jane te pajisura me ajer te kondicionuar, TV me ekran te sheshte, kasaforte dhe një minibar. Secila banjo eshte e pajisur me dush, set tualeti dhe tharëse flokësh. Disa dhoma kanë edhe ballkon. Strukturat e hotelit përfshijnë: recepsion 24-orë, sherbimin e hekurosjes, e lavanderise. Për të gjithë mysafirët eshte e rezervuar nje zonë private parkimi.

 

Ne qender te qytetit mund të shkohet në pak minuta po keshtu edhe ne shume vende të ndryshme qe shfaqin interes per t'u pare si: Biblioteka Kombëtare, Muzeu Kombëtar, Teatri.

 

Edhe një qendër e madhe tregtare gjendet shume prane Hotel Oxford

 


S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Femijet deri ne 4 vjec akomodohen falas.