Millennium

 
hotel rating stars

Rr. Murat Toptani, Tirane, Shqiperi

Hotel Millennium gjendet në qendër të Tiranës, vetem 300 metra nga Sheshi Skënderbej. Ai ofron një snack bar. Te gjitha dhoma jane me ajër të kondicionuar, Wi-Fi falas, TV satelitor, minibar, frigorifer dhe një banjo private. Disa kanë ballkon.

Shkëlqyeshëm, 4.8/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim me pagese
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Sherbim lavanderie
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 2 dite para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 2 dite para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Politika per largim te vone (late checkout):10 euro