La Boheme

 
hotel rating stars

Rr. Abdyl Frasheri, VESA CENTER (kati 10), Tirane, Shqiperi

Hotel La Boheme, ndodhet në lagjen e famshme "Bllok" të Tiranës. Hotel La Boheme ofron restorant, spa dhe një palestër. Dhomat janë te mobiluara në mënyrë moderne dhe kane Wi-Fi falas. Te gjitha dhomat jane te pajisura me TV me ekran te sheshte, kasaforte dhe një minibar. Çdo dhome ka një banjo private. Hoteli gjendet në zonen e Bllokut dhe ka ngjitur shume bare e klube nate, si dhe një numër te konsiderueshem restorantesh. Akademia e Arteve, Universiteti i Tiranës dhe Pallati Presidencial gjenden te gjitha brenda rrezes prej 300-metra katroresh. Parkimi eshte falas brenda nje garazhi nëntokësor.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Ture
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Nje femije 0-4.99 vjec akomodohet falas.