Kruja

 
hotel rating stars

Rr.Mine Peza, Tirane, Shqiperi

Hotel Kruja ndodhet në pjesën qendrore të Tiranës 200 m larg sheshit Skënderbej, në një rrugë të këndshme e të qetë. Në këtë hotel ju do gjeni pastërti dhe mikpritje. Sheshi Skënderbej dhe disa nga vendet interesante për t’u vizituar si: Muzeu Kombëtar, Pallati i Kulturës apo Xhamia e Et’hem Beut ndodhen vetëm disa minuta larg hotelit.

Dhomat
Hoteli ofron 16 dhoma, midis te cilave 7 dyshe, 4 dopjo, 1 teke dhe 4 suita.
Kujdes: Çmimi më i lirë për dhomë teke që shfaqet më poshtë është ai i dhomave më të vogla me vetëm një krevat tek.

Shkëlqyeshëm, 4.5/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

Per rezervimet e anuluara  të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 12:00

Check-Out: 11:00

Femijet nga 0-4.99 vjec akomodohen pa pagese, femijet nga 5-11.99 vjec akomodohen me 50% te cmimit te dhomes dhe per femije 12 e lart pagesa eshte e plote