Kastria

 
hotel rating stars

Rruga Nikolla Jorga, Vila Nr. 8, 1001 Tirana, Albania

Hotel Kastria gjendet në qendër të Tiranës, vetëm 300 m larg nga lagjia e famshme, Blloku. Restoranti është a-la-carte dhe shërben specialitete peshku. Të gjitha dhomat në Hotel Kastria janë të pajisura me një TV të sheshtë, ajer te kondicionuar, një minibar, banjo private.Te ftuarit mund të përfitojnë nga shërbimi 24-orësh i recepsionit dhe i bar-it brenda hotelit. Sherbime te tjera të ofruara nga hoteli përfshijnë vendin per bagazhet, shërbimin e hekurosjes dhe ate te lavanderise. Vetëm 10 m nga hoteli gjendet një dyqan ushqimor. Parkimi falas dhe Wi-Fi janë në dispozicion te te gjithe te ftuarve.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 13:00

Check-Out: 11:00

Krevat shtesë 20 €. Për check out te vonuar 5 euro.