Jolly

 
hotel rating stars

Rr. Tefta Tashko Koco, Nr. 2, Tirane, Shqiperi

Hotel Jolly gjendet ne qender te Tiranes, vetem 500 m larg Kalase se Tiranes. Prane hotelit gjendet nje treg i madh ushqimor si dhe bare te shumta me tarraca verore. Restorante qe sherbejne pjata tradizionale dhe italiane jane vetem disa hapa larg. Udhetimet ditore mund te organizohen sipas kerkeses. Zona e Bllokut, nje zone qe njihet per jeten e nates gjendet ne nje distance prej 1km. Parku i Tiranes dhe Liqeni jane 2 km larg. Parku Nazional i Dajtit i arritshem nepermjet teleferikut nga lartesia e te cilit shihet i gjithe qyteti ndodhet vetem 6 km larg. Te gjitha dhomat perfshijne TV me stacione satellitare, minibar, tavoline shkrimi, banjo private e pajisur me dush dhe tharese flokesh.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 13:00

Check-Out: 12:00

Politika per largim te vone nga hoteli: nga ora 13:00 deri ne 18:00 do te paguhet 50% te nates se pare