Ikea

 
hotel rating stars

Rr.Rexhep Hamit Demi, Qyteti Studenti, Tirane, Shqiperi

Hotel Ikea ofron një bar dhe një restorant qe shërben kuzhina shqiptare, dhoma me ajër të kondicionuar, Wi-Fi dhe TV satelitor. Ofron edhe nje parkim privat falas. Është rreth 15-minuta në këmbë nga qendra e Tiranës. Çdo dhomë ka një tavolinë dhe një kasaforte, banjo private me dush dhe tharëse flokësh. Hoteli ofron shërbimin në dhomë, lavanderi dhe shërbimin e hekurosjes.Zona e Bllok-ut me bare, resorante dhe klubet e nates eshte rreth 2 km larg. Aeroporti Nënë Tereza është vetëm 20 minuta nga Hotel Ikea.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Bar
 • Parkim Falas
 • Internet Wireless falas
 • Sherbim ne dhome
 • Sherbim lavanderie
 • Roje sigurie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Krevat per femije

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00