Guesthouse Mary

 
hotel rating stars

Rr. Gjergj Kastrioti, Nr.5, Kthesa e Kamzes, Tirane

Guesthouse Mary gjendet në Tiranë, 4 km nga qendra dhe shumë afër e Spitalit Hygeia. Hoteli ofron parkim falas dhe linje interneti Wi-Fi falas. Të gjitha dhomat janë të pajisura me një banjo private me dush. Në total janë 14 dhoma të pajisura të gjitha me mobilje moderne.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Kuzhine tradicionale
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet Wireless me pagese
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Mikrovale

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Politika per krevat shtese: 5 euro Politika per largim te vone: 4 euro shtese