Green House

 
hotel rating stars

Rr.Jul Variboba, Nr 6, Tirane, Shqiperi

I pozicionuar afër ambasadës së SHBA-së, në një zonë të qetë dhe moderne të Tiranës, vetëm disa minuta larg ndërtesave qeveritare dhe tregtare, Green House është një hotel i përkryer për biznesmenët. Arkitektura e stilit modern, dizajni i brendshëm dhe i kopeshtit e kane transformuar një vilë të Tiranës të vitit 1936 në një nga hotelet butikë më bashkëkohorë të qytetit. Hoteli Green House ofron një mobilim modern, bashkëkohor dhe një shërbim miqësor. Restoranti i tij ofron ushqim cilesor tradicional dhe mesdhetar në një atmosferë miqësore dhe ambjent të rafinuar.

Dhomat
Hoteli Green House ka 10 dhoma dopjo.

Shkëlqyeshëm, 4.3/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00