Golden City

 
hotel rating stars

Rr. Myslym Shyri (prapa Big Market), Tirane, Shqiperi

Për këdo që dëshiron të përjetojnë nje qendrim te ngrohte me nje çmim të mirë e të përballueshem, Hotel Golden City është vendi ideal. Hotel Golden City gjendet vetëm disa hapa larg nga qendra e Tiranës, në qendër të aktiviteteve të biznesit, afër Muzeut Historik dhe vendeve interesante qe te ofron qyteti i Tiranës. Ju mund të shijoni dhoma të rehatshme dhe suita lukoze me dizanj te vecante. Nëse jeni në Tiranë per biznes apo per turizem, ju mund te shijoni relaksin dhe ngrohtesine qe te ofron Hotel Golden City!

Shkëlqyeshëm, 4.3/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Roje sigurie
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te kthehet shuma totale. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 13:00

Check-Out: 11:00