Dreri

 
hotel rating stars

Rr. Gjeneral Nikols, Tirane, Shqiperi

Hotel Dreri eshte nje nder hotelet me te mira ne Tirane. Nje perle qe gjendet në Parkun Kombëtar, ne zonën më të bukur të Tiranës, vetëm 1,5 kilometra larg nga qendra e kryeqytetit. Në mes të qetësisë, ajrit të pastër, ku natyra zbulon bukurinë e saj mahnitëse, ju keni mundësinë për të shijuar kuzhinën elegante italiane, si dhe atë tradicionale shqiptare, përmes një shërbimi të mrekullueshëm dhe profesional. Hotel Dreri mbizotëron me arkitekturën ku tradita e ndërtesës është e kombinuar me elegancen, luksin dhe komoditetin ne pjesen e brendshme duke filluar nga dhomat e stilit suite, ato bashkëshortore, dyshe, teke, të stilit alpin. Dreri Hotel ju ben te jeni vetvetja në të katër stinët.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Roje sigurie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Femijet 0-4.99 vjec akomodohen falas.