Deluxe

 
hotel rating stars

Rruga Teodor Keko, 1001 Tirana, Shqiperi

Hotel Deluxe ndodhet ne Tirane, 29 km larg nga Durrësi. Hoteli Deluxe është nje hotel luksoze në Tiranë i cili, ofron një restorant, bar dhe internet falas në të gjitha zonat. Parkim falas është në dispozicion te klientëve. Disa dhoma përfshijnë një divan për lehtësinë tuaj dhe të gjithe dhomat jane të pajisura me televizor.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

Per anullime 24 ore para dates se mberritjes, nuk ka penalitet.

Check-In: 14:00

Check-Out: 13:00

Cmimi i nje krevati shtese eshte 15 Euro.