Dajti Tower Belvedere

 
hotel rating stars

Parku Kombetar i Malit te Dajtit, Tirane, Shqiperi

Hotel Dajti Tower Belvedere ndodhet në pikën turistike të parkut natyror të malit të Dajtit 1200 m mbi nivelin e detit. Një copëz moderne akomodimi ju pret në majë të malit të Dajtit. Hoteli ka 24 dhoma, 3 salla konferencash, restorant te brendshem ku sherbehet mengjesi, dhe nje bar me rrotullim 360 grade ku cdokush mund te shijoje pamjen e mrekullueshme. Restoranti " Ballkoni i Dajtit" u krijua per te qene nje nga restorantet me te mira ne Tirane qe ofron gatim tradicional dhe internacional. Tani mund te shkosh ne hotel per vetem per 15 min nepermjet udhetimit shume te bukur me teleferik, i vetmi ne Shqiperi dhe me i gjati ne llojin e tij ne Ballkan. Ne cmimin e dhomave perfshihet dhe trasporti me teleferik per klientet e hotelit.

Silver award by Authentic Albania Quality Mark Dajti Tower Belvedere Hotel is honoured Silver Award by Authentic Albania Quality Mark

Shkëlqyeshëm, 4.5/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Per rezervimet e anuluara  të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Femijet nga 0 deri ne 4.99 vjec akomodohen falas; nga 5 deri ne 13 vjec shtohet 20 Euro per krevat.