Continental Resort

 
hotel rating stars

Qender Vore, Autostrada Tirane-Durres

Hotel Continental gjendet vetem 10 minuta larg nga Tirana, ne qender te Vores. Disponon 44 dhoma nder te cilat 4 apartamente me nga dy dhoma gjumi secila, 2 suita, 6 dhoma ekzekutive dhe 32 dhoma matrimoniale & teke. Te gjitha dhomat jane te dizenjuara sipas stilit bashkekohor italian. Salla e konferencave ka nje kapacitet deri ne 100 persona dhe eshte e kompletuar me pajisje audiovizive te teknologjise se fundit.Bar-Restoranti qe ndodhet brenda struktures ju ofron jo vetem kuzhinen tradicionale shqiptare por edhe ate internacionale me shumellojshmeri, cilesi gatimi dhe cmime konkuruese. Salla e eventeve e arreduar me nje stil elegant ne mjedise bashkekohore dhe funksionale mund te perdoret per ceremoni te tilla si: festat e beqarise, koktejle prane pishines verore, ceremoni martesore. Te gjitha keto nen kujdesin e stafit profesionist. Hoteli ofron edhe sherbime dhe facilitete te tjera si: pishine verore dhe dimerore, qender fitnesi, sauna, sherbime masazherie, qender sportive (kalceto, fushe tenisi, volejbolli, basketbolli), kend lojrash per femije etj. Parkingu dhe linja e internetit Wi-Fi eshte falas. Ne Hotel Continental do te gjeni 24 ore sherbim dhe siguri.

S'ka Vlerësime

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 10:00

Check-Out: 12:00

Pas ores 12:00 paguhet 20 Euro