Comfort

 
hotel rating stars

Rr. Fortuzi, Tirane, Shqiperi

Hotel Comfort është ndërtuar ne 2007 në katin e parë te një apartamenti. Ndodhet afër qendrës së Tiranës, vetëm disa metra larg sheshit Skënderbej që njihet si simboli i qendrës së kryeqytetit. Është vetem disa hapa larg Bulevardit “ Zogu I”, si dhe afër dyqaneve, e qendrave tregtare, bareve dhe restoranteve. Recepsioni dhe salla e mëngjesit janë të limituara në hapësire por të mirëorganizuara, te pastra dhe moderne.

Dhomat
Hotel Comfort ka një total prej 11 dhomash që mund të përdoren si dopjo ose si dyshe me 2 krevatë të ndarë.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kuzhine tradicionale
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Piano bar
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale

Per rezervimet e anuluara  të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 11:00