Classic

 
hotel rating stars

Rr. Sulejman Delvina, Nd.61, H.2, Tirane, Shqiperi

Hotel Classic ndodhet disa minuta larg me makine nga qendra e qytetit, jo shumë larg qendrave të biznesit, zyrave qeveritare dhe ambasadave. Është një hotel i vogël por elegant që ofron akomodim dhe shërbime të klasit të lartë për klientët biznesmenë. Një restorant elegant dhe me stil, ofron kuzhine italiane si dhe mundësinë për te zgjedhur midis një larmi verërash. Për të shijuar një pije apo për të ngrënë diçka të lehtë mund te zgjidhni “ Roof Bar Terrace ” ose Garden Café për një koktej të mrekullueshëm.

Dhomat

Janë 14 dhoma te mobiluara me stil elegant me shtretër të mëdhenj dopio.
Kujdes: Çmimi më i lirë për dhomë teke që shfaqet më poshtë është ai i dhomave më të vogla me vetëm një krevat tek.

Shkëlqyeshëm, 4.6/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Telefon ne banje
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara  të paktën  48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00