Bujtina e Gjelit

 
hotel rating stars

Rr.Don Bosko, Nr.1, Tirane, Shqiperi

Bujtina e Gjelit eshte një hotel tradicional ne Tiranë. Është ndertuar ne 1994 nga nje familje me lidhje te fuqishme me artin shqiptar dhe vlerat tradicionale. Cati me tjegulla, punime druri , hekuri, guri deri ne detaje, te krijuara ne nje menyre artizanale nga mjeshterit shqiptare, kostume folklorike dhe arredim i brendshem tradicional e bejne me te vecante. Per shume vite hoteli eshte perpjekur te transmetoje besnikerisht vlerat kulinare dhe arkitekturore te tradites shqiptare dhe ballkanike. Prek traditen per te bere ndryshimin! Shijoni kuzhinen tradicionale shqiptare si dhe produktet e famshme Bio te “Gjeli Farm”.Dhomat e hotelit perfshijne: TV satellitor, linje interneti, minibar, sherbim dhome etj. Gjithashtu do te gjeni nje pishine te jashtme, salle konference dhe klub jazzi & blues.

Shkëlqyeshëm, 4.2/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Restorant
 • Bar
 • Parkim Falas
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Internet Wireless falas
 • Roje sigurie
 • Sherbim lavanderie
 • Kuzhine tradicionale
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Telefon
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Ajer te kondicionuar
 • Banje me dush
 • Minibar
 • Televizor satelitor
 • Vaske
 • Krevat per femije
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00