Bristol

 
hotel rating stars

Rr.Nikolla Jorgo, 24/5, Tirane, Shqiperi

Kemi kënaqësinë t’ju prezantojme një hotel të ri, por me një përvojë 15 vjeçare në fushën e hotelerisë.  Hotel Bristol ndodhet 500 m nga qendra e Tiranës. Gjendet në një nga zonat më të bukura të kryeqytetit, i rrethuar nga dyqanet, klubet, restorantet, qendrat e fitnesit, sallonet e bukurisë dhe çdo lloj aktiviteti që mund të përmbushë dëshirat tuaja.
Hotel Bristol ka një kapacitet prej 20 dhomash, 12 nga të cilat janë teke dhe 8 janë dopjo, ku mund të akomodohen 30 persona.
Dhomat janë shumë të rehatshme, me TV, ajër të kondicionuar, internet 24 ore dhe shërbime të tjera (bar dhe parkim).
Mëngjesi është i përfshirë, i tipit amerikan (bufe).
Bujaria dhe mikpritja e shqiptarëve e bëjnë hotelin shume komod jo vetëm për vendasit por edhe për të huajt.

Kujdes: Çmimi më i lirë për dhomë teke që shfaqet më poshtë është ai i dhomave më të vogla me vetëm një krevat tek.

Silver award by Authentic Albania Quality Mark Bristol Hotel is honoured Silver Award by Authentic Albania Quality Mark

Shumë mirë, 3.9/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune

Per rezervimet e anuluara  të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00