Boutique Vila Verde

 
hotel rating stars

Rr. Isa Buletini, Nr. 1, Tirane, Shqiperi

Hotel Boutique Vila Verde u themelua në Shkurt të vitit 2014. Ndodhet në qendër të Tiranës, vetëm 500 metra nga sheshi Skënderbej. Me krenari prezanton 12 dhomat UNIKE në stilin e tyre në të gjithë Tiranën. Ju mbetet vetëm t'i vizitoni. Dhomat janë të pajisura me: ballkon, kondicioner, minibar, televizor 32", internet super te shpejtë, telefon me dalje direkte si edhe tavolinë pune. Në katin perdhes ndodhet Bar-Kafe Vila Verde dhe në katin e fundit të hotelit ndodhet një Lounge-Bar i mrekullueshëm me pamje nga Mali i Dajtit dhe pamje të kryeqytetit. Parkingu eshte falas dhe i mbikqyrur për te gjithe klientët e hotelit. Shërbimi, pastërtia, qetësia dhe komoditeti janë pikësynimi i hotelit.

Shumë mirë, 3.1/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 11:00

Nje femije 0-4.99 vjec akomodohet falas.