Best Western Premier Ark

 
hotel rating stars

Prane Aeroportit Nderkombetar Tirane, Shqiperi

Hotel Best Western Premier Ark ndodhet afer Aeroportit Nderkombetar te Tiranes, vetem 20 minuta nga qendra e Tiranes. Arkitektura unike e kombinuar me gjithe strukturat dhe sherbimet, garanton një eksperiencë unike si per ate qe viziton Tiranën për biznes ashtu edhe për ate qe vjen per pushime. Dhomat e mëdha ofrojnë pamje të mrekullueshme mbi kopshtin e hotelit, mbi mal apo mbi pisten e aeroportit. Në dhoma do te gjeni linje interneti, television, kasafortë, minibar, banjo private me vaske.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Parkim me pagese
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Qender fitnesi
 • Shkembim valute
 • Trasferte aeroporti falas
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Baby siter me pagese
 • Banjo turke
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Krevate shtese = 20 Euro per nate.