Bermon

 
hotel rating stars

Rr.Aleksander Moisiu, Nr 12, Tirane, Shqiperi

Bermoni është një hotel modern i ndërtuar në vitin 2002, ndodhet në periferi të Tiranës afër Kinostudios, rreth 10 minuta me makinë nga qendra e qytetit. Ambjenti i brendshëm ofron ngrohtësi dhe komoditet. Menaxhimi profesional, komoditeti dhe cilësia e shërbimit do ta bëjnë mjaft të këndshëm qëndrimin tuaj ne këtë hotel.

Dhomat

Hotel Bermon ofron 13 dhoma, 9 dhoma dopjo, 2 dyshe, 1 treshe dhe 1 katershe.

Shumë mirë, 3.3/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Sherbim ne dhome
 • Ashensor
 • Bar
 • Restorant
 • Shkembim valute
 • Parkim Falas
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Telefon
 • Minibar
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Ajer te kondicionuar
 • Internet kabllor falas

Per rezervimet e anuluara  të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00