Airport Tirana

 
hotel rating stars

Aeroporti Nderkombetar Tirane, Shqiperi

Hotel Airport Tirana është një hotel luksoz dhe prestigjoz i vendosur vetëm pak metra larg Aeroportit “Nënë Tereza”, i cili dhuron një atmosferë madhështore përmes ambienteve shlodhëse e moderne. Të pesëdhjetë dhomat elegante të hotelit do t`ju ofrojnë hapësira të gjera, komode e njëkohësisht të rafinuara. Brenda një salle të mrekullueshme gjendet një restorant prestigjoz, ku shijohet menuja e pasur që ofron guzhina tradicionale shqiptare si edhe ajo e huaj. Ambientet luksoze dhe shërbimi i përkryer do t`i kthejnë vaktet tuaja në çaste shlodhëse dhe të paharrueshme.
Nese klienti jep te dhenat e fluturimit paraprakisht, hoteli ofron falas sherbimin e trasportit te klienteve nga aeroporti ndërkombetar 'Nënë Tereza' ne hotel dhe anasjelltas.


Silver award by Authentic Albania Quality Mark Airport Tirana Hotel is honoured Silver Award by Authentic Albania Quality Mark

Shkëlqyeshëm, 4.5/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Dyqan Dhuratash
 • Trasferte aeroporti falas
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije

Rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te jene te gjitha te rimbursuara. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00