Villa Gjecaj

 
hotel rating stars

Qender, Theth, Shqiperi

Villa Gjecaj eshte nje perle e vendosur ne zemer te Parkut Kombetar te Thethit, i famshem per bukurite e tij, vetem 250 m nga qendra e fshatit ne mes te qetesise, pastertise se ajrit, aty ku natyra zbulon bukurine e saj mahnitese. Të gjitha dhomat në Villa Gjecaj janë të mobiluara thjesht dhe të pajisura me dysheme dhe mobilje druri. Disa dhoma ofrojnë një banjo private, ndërsa të tjerat kane banjo të përbashkët me dush. Restoranti ofron gatime tradicionale shqiptare, ndërsa lavanderia dhe shërbimi i hekurosjes janë në dispozicion sipas kërkesës dhe me një kosto shtesë.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Dhoma ku ndalohet duhani

Per rezervimet e anuluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 15:00

Check-Out: 11:00

Femijet nga 0-4.99 vjec akomodohen falas.