Thethi Paradise

 
hotel rating stars

Theth, Shkoder, Shqiperi

Thethi Paradise eshte nje nga hotelet me te mira ne Theth, Shqiperi. Ofron pamje nga siper te fshatit Theth dhe lumit te Shales. Thethi Paradise ka një restorant, recepsion 24 orësh, bar, kopsht, shesh për fëmijë dhe tarracë. WiFi dhe parkimi privat ofrohen  pa pagesë. Hoteli eshte i pajisur me një banjo private me dush në secilën dhome, së bashku me tualetin. Thethi Paradise ofron një mëngjes kontinental me menu Te ftuarit qe zgjedhin te akomodohen tek Thethi Paradise Hotel kane mundesine të pedalojne per te shkuar ne fshat. Parku Kombëtar i Thethit është 3,7 km larg hotelit Thethi.Paradise. 

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • dhome per bagazhet
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Ture
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Tharese flokesh
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 11:00

Check-Out: 10:00