Polia Guest House

 
hotel rating stars

Theth, Shqiperi

Polia Guesthouse ne Theth eshte nje shtëpi tradicionale prej guri e cila ka 5 dhoma gjumi dhe 3 banjo. Dy dhoma me 4 krevate, një dhomë me 3 krevate dhe dy dhoma dyshe janë në dispozicion për mysafirët. Dhomat janë të vendosura në katin e parë dhe të dytë dhe ofrojnë nje pamje të bukur nga të gjitha anët e luginës. Ju gjithashtu mund të vendosni tendën tuaj ose kampin në livadhin rreth shtepise. Kampi është FALAS por duhet te kujdeseni për veten tuaj. Në katin e parë gjendet një dhomë e madhe ngrënie ku sherbehet mëngjesi, dreka dhe darka. Gjithashtu, para shtëpisë ka nje vend ku mund te pushoni, të bisedoni.

S'ka Vlerësime

  • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
  • Parkim Falas
  • Restorant
  • Kuzhine tradicionale
  • Shkembim valute
  • Dhomat dhe sherbimet ekstra
  • Shtreter portativ extra
  • Dhoma ku ndalohet duhani

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Politike per femije: nuk ka